ImmART

O nas

image1

Firma ImmART (nazwa skrócona dla wygody od ImmortalART, powstała w 2009 roku z potrzeby:

  • radości tworzenia
  • spożytkowania  energii młodości
  • zaspokojenia ułańskiej fantazji
  • zapamiętania  ulotnych chwil
  • tworzenia czegoś ważnego dla ludzi

A było to tak...
Pierwszy aparat który trzymałem w ręku to jeden z modeli Pentaxa, którym bawiłem się jako dziecko - niestety przepadł dawno temu (i nie wiem czy przypadkiem nie za moją przyczyną). Następny "szybkostrzał" zakupiłem z własnych oszczędności, który wystarczył mi na kilka lat szkoły podstawowej. Potem chcąc przejść na wyższą półkę zdobyłem Nikona F55. Wraz ze skokiem jakościowym sprzętu cyfrowego postanowiłem  dokonać zakupu Yashici Kyocera Finecam L3. Było to dla mnie o tyle ważne, że wreszcie mogłem robić nieograniczoną ilość zdjęć podczas częstych eskapad rowerowych i pieszych. W tym momencie zaczeła się też moja przygoda z grafiką komputerową. Dwa lata później zakupiłem Nikona d70s i w ten sposób wszedłem w system Nikona cyfrowego w którym już pozostałem rozwijając go do chwili obecnej. Na drodze doświadczeń fotograficznych spotykałem wiele osób-pasjonatów fotografii z którymi wymieniałem i nadal wymieniam doświadczenia, a wiedze czerpałem studiując na oddziale TWP w Krakowie o specjalności Fototechnik. Ukończyłem także Kurs Fotografowania i Filmowania podczas celebracji liturgii organizowanym przez Kurię Diecezjalną w Tarnowie. Od kilku lat prowadząc firmę oddaje się też działalności pedagogicznej jako instruktor fotografii i grafiki komputerowej w Gimnazjum w Tęgoborzy z ramienia oddziału YMCA w Krakowie. Pogłębianie wiedzy i umiejętności graficznych poskutkowało wejściem w tematykę reklam którą z sukcesami realizujemy wraz z grupą sprawdzonych i solidnych partnerów ...

Główna siedziba firmy znajduje się w Tęgoborzy (przy głównym skrzyżowaniu)  tj. ok. 10 km od Nowego Sącza w stronę Krakowa nad malowniczym Jeziorem Rożnowskim.

"Spotkajmy się u Ciebie !"

Bazując na wiedzy i umiejętnościach własnych oraz współpracowników realizujemy zlecenia dla firm i osób prywatnych na terenie Polski i Słowacji. Jeżeli zachodzi taka konieczność, w tym celu możemy się spotykać i omówić szczegóły zamówienia u klienta.

O nasze usługi prosimy pytać drogę mailową, telefonicznie, lub osobiście w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00. W soboty pracujemy głównie w terenie dlatego prosimy o kontakt telefoniczny.
zapraszam
mgr Mateusz Pławecki

Dane kontaktowe

Studio fotograficzne ImmART Mateusz Pławecki

Biuro i studio:
ul.Sądecka 150
33-312 Tęgoborze


Punkt konsultacyjny:
33-300 Nowy Sącz
ul. Paderewskiego 38

kom: 606 974 850
email: biuro@immart.pl
  maPA DOJAZDU