ImmART

Zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy wszelkie rodzaje zdjęć do dokumentów:
dowodów, paszportów, prawa jazdy, legitymacji itp.zgodnie z wszelkimi wymogami formalnymi. Studio dysponuje profesjonalnym sprzętem fotograficznym zapewniającym spełnienie tych wymogów.

Wiemy że często wizyta u fotografa to stresująca sytuacja, bo wiele osób nie lubi robić sobie zdjęć, niestety czasem trzeba. Z uwagi na to chcemy żeby ta wizyta została dobrze zapamiętana, więc  portretujemy do skutku (bez grymaszenia) aż do osiągnięcia satysfakcji klienta. Na życzenie można w cenie usługi usunąć różne krostki i defekty skóry, które złośliwie pojawiły się przed wizytą w zakładzie.

Tak mają dorośli! A dzieci to dopiero...
Najmniejsi modele także spotkają się z miłym przyjęciem, które ułatwi przeżycie niekonfortowej sytuacji w obcym miejscu. Często reakcja na aparat jest jednoznaczna - "chce wyjść!" wówczas tylko cierpliwość pozwoli na zrobienie koniecznego zdjęcia nawet najmniejszym kilku miesięcznym pociechom.

 

Kilka wskazówek:
  • Prawo jazdy paszporty i dowody osobiste
Do wniosku o wydanie paszportu lub dowodu należy dołączyć kolorową fotografie spełniającą wymogii biometrii. Obraz na zdjęciu musi pokazywać całą głowę i górną część szyi, prawa i lewa strona twarzy musi być dobrze widoczna. Zdjęcie musi pokazywać front osoby fotografowanej z twarzą skierowaną prosto w obiektyw aparatu. Osoba fotografowana musi mieć wygląd twarzy naturalny z zamkniętymi ustami. Fotografia małych dzieci do 5 roku życia nie jest tak rygorystyczna technicznie jak dla osób starszych, ale i w tym przypadku musi spełniać wymogii biometryczne.
Osoby w okularach – oczy muszą być dobrze widoczne, kant szkieł i oprawki nie mogą zakrywać oczu. Okulary nie mogą posiadać szkieł barwionych lub przeciwsłonecznych. Na
szkłach okularów nie mogą występować refleksy

  • Fotografie legitymacyjne 35x45, maturalne 37x52, dyplomowe 45x65
Tu wymogi są minimalne co daje duże możliwości co do pozowania i samego wykonania zdjęcia.

  • Wizy- Wymogi uzależnione od państwa.
  • Zdjęcia osób starszych i niepełnosprawnych możemy wykonać w domu klienta.

Dane kontaktowe

Studio fotograficzne ImmART Mateusz Pławecki

Biuro i studio:
ul.Sądecka 150
33-312 Tęgoborze


Punkt konsultacyjny:
33-300 Nowy Sącz
ul. Paderewskiego 38

kom: 606 974 850
email: biuro@immart.pl
  maPA DOJAZDU

Licznik odwiedzin: 891494