ImmART

Video VHS->DVD

    • Filmowanie
02 Filmowanie Wesel - Przygotowania.mp4

Film stanowi doskonałe uzupełnienie reportażu fotograficznego, zapraszamy zatem do skorzystania z obu tych usług. Profesjonalna obróbka obrazu video połączona z wysoką jakością nagrań Full HD i ciekawymi pomysłami realizacji zaspokoi w pełni Państwa oczekiwania. Wideofilmowanie oraz fotografowanie wzajemnie się uzupełniają i stają się wyjątkową pamiątką z niezwykłego dnia. Uchwycony w ruchu pierwszy taniec, życzenia gości weselnych, oddane w pełni emocje pozwalają poczuć niezwykłą atmosferę zabawy, jak też podniosły charakter ceremonii czy nerwowe oczekiwanie podczas przygotowań. Usługę realizujemy na terenie Nowego Sącza i okolic, ale chętnie też odwiedzamy z kamerą inne regiony Polski, gdzie zapraszają nas Państwo Młodzi.


  • Przegraj VHS na DVD!
Poza wideofilmowaniem świadczymy usługę przegrywania Twoich starych filmów video ze ślubu, komunii, chrzcin lub innych uroczystości na płytę DVD. Te cenne nagrania zostaną przetworzone na postać cyfrową, a tak przygotowaną płytę będziesz mógł oglądać na swoim stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub na komputerze.

Uwaga! Oferta dotyczy kopiowania materiałów nie chronionych prawami autorskimi, czyli kopiujemy wszelkie nagrania prywatne lub takie do których osoba zlecająca usługę posiada prawa autorskie.
UWAGA !!! Nie kopiujemy np. filmów video z wypożyczalni itp.

Wiemy jak ważne są nagrania i jak zależy Ci na zachowaniu jak najlepszej jakości, dlatego kasety przegrywane w najwyższej z możliwych jakości 1:1. Dlaczego jeszcze warto dokonać takiego przegrania?
- ponieważ płyta DVD z czasem nie traci jakości nagrania tak jak kasety
- ponieważ płyta DVD zajmuje mniej miejsca niż kaseta VHS
- ponieważ na płycie DVD łatwiej jest dotrzeć do wybranego fragmentu filmu
- ponieważ płytę DVD możesz odtwarzać także w komputerze

Zapraszamy.

 

Projekcja

Jeżeli mają Państwo życzenie przeglądnąć przykładową realizację filmu ze ślubu prosimy wcześniej umówić się na projekcję na dużym ekranie w zakładzie fotograficznym.

Cennik zgrywania kaset

  • Do 2h- 20 zł/kaseta
  • Do 3h- 28 zł/kaseta
  • Do 4h- 35 zł/kaseta

Przy większej ilości kaset uwzględniamy atrakcyjne UPUSTY !

Zgrany materiał filmowy otrzymują Państwo na profesjonalnych płytach DVD marki Philips w pudełku plastikowym, oraz okładką tematyczną z możliwością opisu.