ImmART

Filmowanie

    • Filmowanie wesel

Fotograf i kamerzysta którzy są zgrani i wzajemnie się uzupełniają stworzą wyjątkową pamiątką z Waszego wyjątkowego dnia. Uchwycony w ruchu pierwszy taniec, życzenia gości weselnych, dobrze oddane na filmie emocje pozwalają poczuć niezwykłą atmosferę zabawy, jak też podniosły charakter ceremonii czy nerwowe oczekiwanie podczas przygotowań. Usługę realizujemy na terenie Nowego Sącza i okolic, ale chętnie też odwiedzimy z kamerą inne regiony Polski, gdzie nas zaprosicie...

 


  •  Zgrywanie KASET VHS na DVD
  • Do 2h- 25 zł/kaseta
  • Do 3h- 30 zł/kaseta
  • Do 4h- 35 zł/kaseta

Przy większej ilości kaset uwzględniamy atrakcyjne UPUSTY !

Poza filmowaniem świadczymy usługę przegrywania Twoich starych filmów video ze ślubu, komunii, chrzcin lub innych uroczystości na płytę DVD. Te cenne nagrania zostaną przetworzone na postać cyfrową, a tak przygotowaną płytę będziesz mógł oglądać na DVD lub na komputerze. Warto skopiować nagrania ze starych kaset aby kiedyś nie okazało się że niestety nie da się ich już uratować.

Zgrany materiał filmowy otrzymują Państwo na profesjonalnych płytach DVD marki Philips w pudełku plastikowym, oraz okładką tematyczną z możliwością opisu.


 

Dane kontaktowe

Studio fotograficzne ImmART Mateusz Pławecki

Biuro i studio:
ul.Sądecka 150
33-312 Tęgoborze


Punkt konsultacyjny:
33-300 Nowy Sącz
ul. Paderewskiego 38

kom: 606 974 850
email: biuro@immart.pl
  maPA DOJAZDU

Licznik odwiedzin: 891489