ImmART

Wideofilmowanie

Zdjęcia to wspaniała pamiątka, ale nie są w stanie w pełni oddać dynamiki wydarzeń, jakie mają miejsce podczas ważnych uroczystości rodzinnych czy towarzyskich. Dlatego jako uzupełnienie sesji zdjęciowych lub też w ramach osobnej usługi oferujemy Państwu wideofilmowanie.

Wysoka jakość nagrań w trybie Full HD pozwala nam zachować to, co w tych wydarzeniach najważniejsze – radość, wzruszenie czy zaskoczenie. Przysięga małżeńska, oblewanie główki dziecka wodą podczas chrztu czy szalone tańce na studniówkowym parkiecie uchwycone okiem kamery to doskonały sposób na to, by uwiecznić wyjątkowe chwile i powracać do nich zawsze wtedy, gdy będziemy mieli na to ochotę.

Podczas wideofilmowania korzystamy z profesjonalnego sprzętu a zakres usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta – wszystko po to, aby zapewnić Państwu pełne zadowolenie ze współpracy a gotowy materiał był dokładnie taki, o jakim marzyliście.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy przede wszystkim mieszkańców Nowego Sącza i okolic, ale jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całego kraju.

Dane kontaktowe

Studio fotograficzne ImmART Mateusz Pławecki

Biuro i studio:
ul.Sądecka 150
33-312 Tęgoborze


Punkt konsultacyjny:
33-300 Nowy Sącz
ul. Paderewskiego 38

kom: 606 974 850
email: biuro@immart.pl
  maPA DOJAZDU